Домкрат гідравлічний:  різновиди та який краще обрати

Якщо Вам необхідо купити домкрат гідравлічний недорого та важливо,аби він прослужив упродовж тривалого періоду - ласкаво просимо до нашого магазину "Голд Милд".

Домкрат гідравлічний - це стаціонарний або мобільний пристрій для підйому автомобілів при проведенні робіт з ремонту та техобслуговування. Конструкція гідродомкрата передбачає наявність сталевого корпусу, важелів, клапанів, плунжеров, рухомого поршня і машинного масла.

Його принцип дії досить простий і заснований на законі сполучених посудин. Подібний пристрій знайшов своє застосування в авторемонтних майстернях, шиномонтажах і сервісах техобслуговування, однаково успішно піднімаючи легкові автомобілі, мікроавтобуси та вантажівки. Широке застосування серед автомобілістів набули підкотні гідравлічні домкрати. Завдяки їх своєрідній конструкції вони застосовуються для підіймання автомобілів з низьким кліренсом.

Наші гідравлічні домкрати працюють за рахунок сили, яка передається при перекачуванні спеціальної рідини на шток. У ролі такої рідини зазвичай виступає рідина або гідравлічне масло. Насос, що гойдає масло, може приводитися в рух вручну користувачем або ж за допомогою електроприводу.

Для того щоб підняти вантаж, необхідно створити певний тиск на поршень, закачавши робочу рідину в циліндр, який розташований під плунжером, після чого перекрити клапан. Опускання вантажу виконується відкриттям клапана - при цьому рідина перетече в ємність насоса, а плунжер з розміщеним на платформі вантажем опуститься. Висоту підйому і спуску вантажів можна регулювати, відкриваючи й закриваючи клапан.

Види гідравлічних домкратів

У сучасній промисловості широко застосовуються найрізноманітніші моделі домкратів, які розрізняються особливостями конструкції і потужністю. Вони можуть виконувати функції самостійного агрегату або бути елементом складного промислового механізму. Виробники пропонують наступні моделі гідравлічних домкратів промислового призначення:

  • Пляшковий (вертикальний). Є досить популярним агрегатом з простою конструкцією. Він представлений в одно- і двухштоковом виконанні. Різниця між ними полягає в кількості штоків, що впливає на висоту підйому. Пляшковий гидродомкрат для авто відрізняються високою плавністю ходу, стійкістю, компактністю, широкою лінійкою вантажопідйомності (від 2 до 100 т). Його транспортування і зберігання потрібно здійснювати виключно у вертикальному положенні.
  • Підкатной. Відрізняється від інших моделей розташуванням осі циліндра, з'єднаної з важелем домкрата. Подкатниє домкрати обладнані зручними коліщатками з високоміцної сталі з поліуретановим покриттям, здатними рухатися майже на будь-якій поверхні. Підйом вантажу може здійснюватися без додаткових пристосувань у вигляді кранів, ланцюгів і лебідок. Пристрій відрізняється високою ефективністю, мобільністю, безпекою та можливістю підйому авто з дорожнім просвітом до 2-3 см, дозволяє проводити авторемонтні роботи в польових умовах.
  • Гібридний. Поєднує в собі особливості пляшкового і підкатна домкратів. Управляється за допомогою важелів і ножних педалей.
  • Ромбовий. Конструкція такого гідродомкрата оснащена чотирма шарнірно-з'єднаними важелями, що утворюють ромб. Перевагами ромбових агрегатів є компактність, мала маса і зручність у використанні, проте їх вантажопідйомність зазвичай не перевищує 2 т.
  • Зачіпний. Це пристрій пляшкової конструкції, що характеризується низькою висотою підхоплення (від 15 мм). Подібна конструкція дозволяє успішно працювати з автомобілями, що мають низьку посадку.

В асортименті нашого магазину «Голд Мидл» є різні види домкратів. А купити домкрат гідравлічний Ви можете на вигідних умовах, зв'язавшись із нашими менеджерами.